Pokoje v pensionu

Apartmá s rohovou vanou (pokoj č. 6)

Protorné apartmá s rohovou vanou nabízí možnost ubytování až pro 4 osoby. Prostorné místnosti (celkem 40m²) nabízejí komfortní ubytování v klasickém stylu. V pokoji je manželská postel, posezení a velká samostatná koupelna s rohovou vanou.

Rodinné apartmá (pokoj č. 9)

Rodinné dvojpokojové apartmá s vlastním sociálním zařízením nabízí možnost ubytování až pro 4 osoby. Útulné místnosti (celkem 30m²) nabízejí komfortní ubytování v moderním stylu. V jednom pokoji jsou dvě samostatná lůžka, ve druhém manželská postel.

Dvoj / Tří lůžkový pokoj s balkonem (č. 4)

Pokoj pro 2 až 3 osoby s vlastním sociálním zařízením a vlastním balkonem s výhledem do ulice. Místnost o velikosti 22m² nabízí komfortní ubytování v moderním stylu. Pokoj může disponovat dvěma nebo třemi lůžky.

Dvojlůžkový pokoj (pokoj č. 7 a 8)

Pokoj pro 2 osoby s vlastním sociálním zařízením. Místnost o velikosti 14m² nabízí příjemné ubytování v moderním stylu. Pokoj má dvě samostatná lůžka nebo manželskou postel.

Business apartmá (pokoj č. 3)

Dvojpokojový apartmá vhodný pro dlouhodobé ubytování poskytuje příjemné ubytování pro toho, kdo preferuje soukromí a vlastní zázemí. K dispozici je kromě vlastního sociálního zařízení také TV a Wifi.

Třílůžkový pokoj ECONOMY (pokoj č. 1)

3 lůžkový pokoj typu ECONOMY, vhodný pro dlouhodobé ubytování. V pokoji jsou 3 samostatná lůžka, vlastní sociální zařízení (WC + koupelna), TV a Wifi internetové připojení. Možnost přidání přistýlky.

Čtyřlůžkový pokoj ECONOMY (pokoj č. 2)

4 lůžkový pokoj typu ECONOMY, vhodný pro dlouhodobé ubytování. V pokoji jsou 4 samostatná lůžka, vlastní sociální zařízení (WC + koupelna), TV a Wifi internetové připojení.

 

Ceník ubytování

Dvojlůžkový pokoj od 1.350 CZK / noc

Apartmá od 1.890 CZK / noc

Rodinné apartmá od 1.890 CZK / noc

ECONOMY od 250 CZK / osoba / noc