Ubytování v pensionu Villa Venus

pic

Možnosti ubytování

Pension Villa Venus se nachází na rozhraní Prahy 7 – Holešovice a Prahy 8 – Kobylisy. V roce 2006 – 2009 prošel kompletní rekonstrukcí, pro zvýšení ubytovací kapacity byly přistavěny 2 nové pokoje a jedno apartmá. Pension se nachází ve starodávné rodinné vile uprostřed zahrady a je vzdálen 5 - 15 minut od většiny nejznámějších pamětihodností Prahy. .

Autobusová zastávka je vzdálena pouze pár metrů od pensionu, na pražské metro (Nádraží Holešovice) se dostanete autobusem bez přestupu za necelých 5 minut a do historického centra Prahy za necelých 15 minut. K pensionu také jezdí noční linka autobusu 505 a 511.

Trávíte-li dovolenou s rodinnou či přáteli, jste-li na služební cestě či městem jen projíždíte, nabízíme Vám devět pěkně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením a společnou plně vybavenou kuchyňkou a pračkou. Všechny pokoje mají možnost přistýlky. Celková kapacita pensionu je až 31 lůžek.

Parkování je možné na zahradě pensionu a pro osobní automobily je zcela zdarma! (kapacita 5 osobních aut příp. 1 autobus)

Příjemné ubytování v domácím prostředí za výhodnou cenu.

Zvýhodněné dlouhodobé ubytování

Máme vyhrazené ekonomické pokoje pro dlouhodobé ubytování, například dělníků, a to za velice výhodných podmínek. K dispozici je nejen vlastní sociální zařízení, ale také kuchyň, zahrada a prádelna.

  • Ubytování v příjemném a klidném prostředí
  • Velice příznivá cena pro dlouhodobě ubytované nebo stálé zákazníky.
  • Připojení na Internet a parkování zcela ZDARMA.
  • Možnost zajištění stravování.